U nedjelju nam u goste dolazi Goranin a kreće i 2. HKLZ – žene

1.HKL-Ž 5.KOLO      1. HKL-M 5.KOLO

RASPORED UTAKMICA KLUBOVA HKRZ

1. B HKLJ 3.KOLO    TABLICA

KLEK – RIJEKA                                                   2 – 6 3411 – 3530 Zapisnik
ISTRA – PLITVICE  1 – 7 3392 – 3508 Zapisnik
GORANKA – BOJOVNIK-TRILj 7 – 1 3357 – 3195 Zapisnik
VRLIKA – CRIKVENICA  8 – 0 3317 – 3198 Zapisnik
POŠTAR – KORANA 6 – 2 3468 – 3428 Zapisnik

2.HKLZ 3.KOLO         TABLICA

ŽELJEZNIČAR – GORANIN  3 – 5 3312 : 3370 Zapisnik
MOSTANJE 1949 – KARLOBAG  7 – 1 3462 – 3282 Zapisnik
SKRAD – ULJANIK  4 – 4 3215 – 3180 Zapisnik
KUPA – RAKOVICA   6 – 2 3381 – 3253 Zapisnik
MLAKA – STARA HIŽA  4 – 4 3312 – 3279 Zapisnik
VELEBIT II – POLICAJAC (OG) 6 – 2 3204 – 3079 Zapisnik

2.HKLZ-ž 1.KOLO      TABLICA

VRBOVSKO – ŽKK GORANIN 6 – 2 3052 – 2823 Zapisnik
DONAT – ŽKK GACKA 7 – 1 3095 – 2873 Zapisnik
ŠUBIĆEVAC – ŽKK OGULIN  2 – 6 3072 – 3083 Zapisnik
ŽKK KUPA – ŽKK PLITVICE 5,5 – 2,5 3269 – 3181 Zapisnik

3.HKLZ  KA/LIKA 3.KOLO    TABLICA

OBRTNIK – POŠTAR (OG)  5 – 3 3389 – 3292 Zapisnik
MANTINELA I – GACKA  6 – 2 3260 – 3144 Zapisnik
DUBOVAC  – KORANA II 2 – 6 3136 – 3321 Zapisnik
KORANA III – EUPHORIA  6 – 2 3112 – 2992 Zapisnik
VISOČICA – MANTINELA II 7 – 1 3166 – 2962 Zapisnik
VATROGASAC –  ŽELJEZNIČAR BRANITELJ 7 – 1 3299 – 2996 Zapisnik

3.HKLZ PGŽ/ISTRA 3.KOLO      TABLICA

GROBNIČAN RB – PULA  6 – 2 3164 – 3136 Zapisnik
ISTRA II – KAMAČNIK  6 – 2 3271 – 3050 Zapisnik
POLET – RAVNOGORAC 4 – 4 3144 – 3127 Zapisnik
MLADOST – ZLOBIN  7 – 1 3229 – 3101 Zapisnik
POLICAJAC (VR)  – JADRANKA HOTELI 5 – 3 3107 – 3090 Zapisnik

4.HKLZ PGŽ/ISTRA 3.KOLO    TABLICA

ELEKTROPRIMORJE – TELEKOM   5 – 3 3102 – 3091 Zapisnik
GOMIRJE – ŽELJEZNIČAR (MO) 7 – 1 3024 – 2781 Zapisnik
RIČINA – HRVATSKI BRANITELJ 4 – 4 2847 – 2830 Zapisnik
Opširnije

U nedjelju gostujemo u Otočcu kod Karlobaga

1. HKL – Ž 4.kolo      1. HKL – M 4.kolo

RASPORED UTAKMICA KLUBOVA HKRZ

1. B HKLJ 2.KOLO      TABLICA

RIJEKA –  POŠTAR 2 – 6 3374 – 3425 Zapisnik
KORANA – VRLIKA 7 – 1 3424 – 3170 Zapisnik
CRIKVENICA – GORANKA 1,5 – 6,5 3244 – 3347 Zapisnik
BOJOVNIK-TRILj – ISTRA 4 – 4 3323 – 3291 Zapisnik
PLITVICE – KLEK 5 – 3 3318 – 3315 Zapisnik

2.HKLZ 2.KOLO           TABLICA

GORANIN – VELEBIT II  5 – 3 3201 – 3168 Zapisnik
POLICAJAC (OG) – MLAKA 3 – 5 3283 – 3309 Zapisnik
STARA HIŽA – KUPA 2 – 6 3289 – 3302 Zapisnik
RAKOVICA – SKRAD  3 – 5 3225 – 3287 Zapisnik
ULJANIK – MOSTANJE 1949 7 – 1 3230 – 3083 Zapisnik
KARLOBAG – ŽELJEZNIČAR 3 – 5 3143 – 3161 Zapisnik

3.HKLZ  KA/LIKA 2.KOLO      TABLICA

POŠTAR (OG) – VATROGASAC 5 – 3 3257 – 3249 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR BRANITELJ – VISOČICA 5 – 3 3303 – 3283 Zapisnik
MANTINELA II – KORANA III  6 – 2 3069 – 2970 Zapisnik
EUPHORIA – DUBOVAC  5 – 3 3281 – 3205 Zapisnik
KORANA II – MANTINELA I  7 – 1 3339 – 3183 Zapisnik
GACKA – OBRTNIK 3 – 5 3211 – 3211 Zapisnik

3.HKLZ PGŽ/ISTRA 2.KOLO    TABLICA

PULA – POLICAJAC (VR)  6 – 2 3114 – 2962 Zapisnik
JADRANKA HOTELI – MLADOST 2 – 6 3123 – 3173 Zapisnik
ZLOBIN – POLET 2 – 6 3054 – 3058 Zapisnik
RAVNOGORAC – ISTRA II 5 – 3 3205 – 3180 Zapisnik
KAMAČNIK – GROBNIČAN RB 6 – 2 3026 – 2998 Zapisnik

4.HKLZ PGŽ/ISTRA 2.KOLO      TABLICA

TELEKOM – RIČINA  7 – 1 3213 – 3077 Zapisnik
HRVATSKI BRANITELJ – GOMIRJE 3 – 5 2986 – 3041 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR (MO) – ELEKTROPRIMORJE 2 – 6 2806 – 3007 Zapisnik
Opširnije