SPORTSKI KUGLAČKI TJEDAN

1. B HKLJ 3. KOLO   TABLICA

Klek gostuje u Poreču, Korana dočekuje vodeću Rijeku, Kupa gostuje kod Mlake u Rijeci i pokušat će doći do prvog ovosezonskog pozitivnog rezultata.

BOJOVNIK TRILJ – GORANKA
3325 – 3141 5 – 3
ISTRA – KLEK
3255 – 3264 2 – 6
MKK MLAKA – KUPA
3298 – 3191 7 – 1
CRIKVENICA – PLITVICE
3332 – 3218 5,5 – 2,5
KORANA – MKK RIJEKA
3242 – 3322 2 – 6

1. HKL Ž  5. KOLO    TABLICA

Kuglačice Ogulina u 5. kolu Prve hrvatske lige gostuju u Zagrebu kod istoimene sedmoplasirane domaće ekipe.

ZAGREB – ŽKK OGULIN
3283 – 3021 8 – 0
ŽKK ISTRA – ŽKK SPLIT 3369 – 3267 5 – 3
PODRAVKA – RIJEKA
3217 – 3083 7 – 1
MLAKA – SISCIA
3500 – 3177 7 – 1
ŽKK OSIJEK – ADMIRAL
3044 – 3155 1 – 7

2. HKL Ž  3. KOLO   TABLICA

Kuglačice Karlovca i ŽKK Kupe iz Ozlja u 3. kolu druge hrvatske lige zapad za žene, domaćini su Donatu i ŽKK Gacka

ŽKK KUPA – ŽKK GACKA
3263 – 2961 8 – 0
ŽKK GORANIN  – ŽKK PLITVICE
2946 – 3031 1 – 7
KARLOVAC – ŽKK GACKA
3324 – 2991 8 – 0

2. HKLZ  3. KOLO   TABLICA

U Drugoj hrvatskoj ligi Zapad za kuglače na rasporedu je 3. Kolo. Mostanje 1949 u derbiju kola dočekuje vodećeg Obrtnika, ogulinski Policajac je  domaćin Željezničaru, Rakovica ugošćuje Karlobag a dugoreška Stara hiža gostuje u Otočcu kod momčadi Vatrogasca.

MOSTANJE 1949 – OBRTNIK Og
3406 – 3434 3 – 5
VATROGASAC – STARA HIŽA
3206 – 3162 6 – 2
POLICAJAC Og – ŽELJEZNIČAR Ka
3332 – 3321 5 – 3
RAKOVICA – KARLOBAG
3272 – 3185 8 – 0
MLADOST – ULJANIK
3167 – 3264 2 – 6
VELEBIT II – SKRAD
3246 – 2518 8 – 0

3. HKLZ Ka-Li  3. KOLO    TABLICA

MANTINELA I – GACKA
3251 – 3139 7 – 1
ŽELJEZNIČAR BRANITELJ – MANTINELA II
3126 – 3011 6 – 2
EUPHORIA – DUBOVAC Odgođeno
POŠTAR Og – KORANA II
3303 – 3209 6 – 2
KORANA III – VISOĆICA
2941 – 2948 3 – 5

3. HKLZ GK  3. KOLO   TABLICA

KAMAČMIK – ŽELJEZNIČAR Mo
3122 – 3084 6 – 2
GORANIN I – POLET 3227 – 3193 6 – 2
GORANIN II – POLICAJAC Vr
2863 – 2929 3 – 5
GOMIRJE – RAVNOGORAC
3162 – 3151 6,5 – 1,5

3. HKLZ Ri  3. KOLO    TABLICA

GROBNIČAN RB – PULA
3137 – 3072 6 – 2
ZLOBIN – HRVATSKI BRANITELJ
3100 – 3074 5 – 3
ELEKTROPRIMORJE – RIČINA
2962 – 3139 1 – 7
JADRANKA HOTELI – TELEKOM
3205 – 3091 6 – 2

Opširnije

RASPORED LIGAŠKIH UTAKMICA

1. HKL – muškarci 4. KOLO  TABLICA

1. B HKLJ 2. KOLO   TABLICA

KORANA – GORANKA
3270 – 3347 2 – 6
PLITVICE – BOJOVNIK TRILJ
3245 – 3313 4 – 4
KLEK – MKK MLAKA
3348 – 3323 7 – 1
KUPA – CRIKVENICA
3317 – 3486 1 – 7
MKK RIJEKA – ISTRA
3354 – 3157 7 – 1

1. HKL Ž  4. KOLO   TABLICA

ŽKK OGULIN – ŽKK OSIJEK ’97
3292 – 3222 7 – 1
RIJEKA – ZAGREB
3326 – 3297 5 – 3
SISCIA – PODRAVKA 3252 – 3317 2 – 6
ŽKK SPLIT – MLAKA
3338 – 3391 2 – 6
ADMIRAL – ŽKK ISTRA
3435 – 3508 2 – 6

2. HKL Ž  2. KOLO   TABLICA

DONAT – ŽKK KUPA
3104 – 3152 3 – 5
ŽKK PLITVICE – ŠUBIĆEVAC
3240 – 2978 7 – 1
ŽKK GACKA – ŽKK GORANIN
2957 – 3106 2 – 6

2. HKLZ  2. KOLO   TABLICA

ŽELJEZNIČAR Ka – MOSTANJE 1949
3372 – 3392 4 – 4
ULJANIK – VATROGASAC
3241 – 3057 7 – 1
SKRAD – POLICAJAC Og
3081 – 2941 7 – 1
OBRTNIK Og – RAKOVICA 3470 – 3395 7 – 1
KARLOBAG – MLADOST 3309 – 3174 5,5 – 2,5
STARA HIŽA – VELEBIT II 3324 – 3418 1 – 7

3. HKLZ Ka-Li  2. KOLO   TABLICA

MANTINELA II – EUPHORIA
2888 – 3091 3 – 5
KORANA II – ŽELJEZNIČAR BRANITELJ
3092 – 3092 5 – 3
GACKA – KORANA III
3102 – 2923 6 – 2
VISOČICA – POŠTAR Og 2884 – 3118 1 – 7
DUBOVAC – MANTINELA 1
3262 – 3245 6 – 2

3. HKLZ GK  2. KOLO   TABLICA

ŽELJEZNIČAR Mo – GOMIRJE
2998 – 3155 1 – 7
POLET – KAMAČMIK
2987 – 2968 6 – 2
POLICAJAC Vr – GORANIN I 3090 – 3196 1 – 7
RAVNOGORAC – GORANIN II
3128 – 2718 7 – 1

3. HKLZ Ri  2. KOLO   TABLICA

RIČINA – GROBNIČAN RB
3009 – 2781 8 – 0
PULA – ZLOBIN
3064 – 3067 6 – 2
TELEKOM – ELEKTROPRIMORJE
3154 – 3140 5 – 3
HRVATSKI BRANITELJ – JADRANKA HOTELI 3032 – 3100 3 – 5

Opširnije

OVOG VIKENDA KARLOVAČKI I ŽUPANIJSKI KUGLAČI OTVARAJU NOVU KUGLAČKU SEZONU 2020/2021

1. B HKLJ 2. KOLO  Utakmice se igraju 10.10.2020.

GORANKA – KORANA
PLITVICE – BOJOVNIK TRILJ
KLEK – MKK MLAKA
KUPA – CRIKVENICA
MKK RIJEKA – ISTRA

1. HKL Ž  4. KOLO  Utakmice se igraju 10.10.2020.

TABLICA  Nakon 3 kola

ŽKK OGULIN – ŽKK OSIJEK ’97
RIJEKA – ZAGREB
SISCIA – PODRAVKA
ŽKK SPLIT – MLAKA
ADMIRAL – ŽKK ISTRA

2. HKL Ž  1. KOLO     TABLICA

ŽKK GORANIN – DONAT
2941 – 2808 7 – 1
KARLOVAC – ŠUBIĆEVAC
3292 – 2962 7 – 1
ŽKK GACKA – ŽKK PLITVICE
2973 – 3004 1 – 7

2. HKLZ 1. KOLO   TABLICA

VELEBIT II – VATROGASAC 3191 – 3197 4 – 4
MLADOST – OBRTNIK Og 3150 – 3289 1 – 7
POLICAJAC Og – STARA HIŽA 3287 – 3311 2 – 6
MOSTANJE 1949 – SKRAD 3595 – 3049 8 – 0
RAKOVICA – ŽELJEZNIČAR Ka 3249 – 3238 5 – 3
KARLOBAG – ULJANIK 3238 – 3101 7 – 1

3. HKLZ Ka-Li 1. KOLO    TABLICA

MANTINELA 1 – MANTINELA II 3187 – 2938 6 – 2
EUPHORIA – KORANA II 3230 – 3403 2 – 6
GACKA – VISIČICA 3120 – 3059 4,5 – 3,5
ŽELJEZNIČAR BRANITELJ – POŠTAR Og 3244 – 3255 3 – 5
KORANA III . DUBOVAC 3109 – 3197 5 – 3

3. HKLZ GK 1. KOLO   TABLICA

GORANIN II – ŽELJEZNIČAR Mo 2849 – 2897 2 – 6
GOMIRJE – POLET 3074 – 3045 5 – 3
KAMAČNIK – GORANIN I 3269 – 3272 2 – 6
RAVNOGORAC – POLICAJAC Vr 3266 – 3103 6 – 2

3. HKLZ Ri 1. KOLO   TABLICA

 ZLOBIN – RIČINE 3199 – 3099 6 – 2
PULA – HRVATSKI BRANITELJ 3024 – 3137 2 – 6
GROBNIČAN RB – TELEKOM 3234 – 3108 7 – 1
ELEKTROPRIMORJE – JADRANKA HOTELI 3158 – 3201 2 – 6

Opširnije

KUGLAČKE VJESTI

Lorena Brezović i Ema Sabljak državne prvakinje kod djevojčica, Jasenka Štimac prvakinja Hrvatske kod veteranki

Kod djevojčica Magdalena Stipetić, Isabel Kirasić i Lea Špehar bile su srebrne, a Nika Šagovac i Barbara Vrhovski brončane.

Mlade kuglačice iz Karlovačke županije osvojile su sedam medalja na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za podmladak održanom u Novskoj i Otočcu, a tri su dodale veteranke i veterani na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske održanom prošlog vikenda u Zagrebu.

Djevojčice su prvi nastup imale prošlog vikenda u Novskoj, a drugi ovog vikenda u Otočcu. Najuspješnije županijske predstavnice bile su Lorena Brezović iz Karlovca, koja je postala državna prvakinja u kategoriji do 12 godina s ukupno 846 oborenih čunjeva, ispred srebrne Magdalene Stipetić iz Ogulina s 839 i brončane klupske kolegice Nike Šagovac sa 777 oborenih čunjeva, te Ema Sabljak iz Ogulina, koja se okitila zlatnom medaljom u kategoriji do 9 godina s 515 oborenih čunjeva.

U kategoriji do 11 godina Isabel Kirasić iz Ogulina izborila je srebro s 897, a Barbara Vrhovski iz Karlovca broncu s 878 oborenih čunjeva, iza pobjednice Zrinke Širić iz zagrebačkog Endi-Tekstilca, koja je srušila 955 čunjeva, a u kategoriji do 10 godina srebro je ulovila Lea Špehar iz Karlovca sa 744 oborena čunja, iza pobjednice Lane Pavlinec iz Zaprešića s 803 čunja.

Kod dječaka troje predstavnika imao je ogulinski Klek u kategorijama do 11 i do 12 godina, no nisu uspjeli doći do odličja.

Križanić srebrna kod veteranki, Čurilović brončani kod veterana

Veteranke i veterani za naslov pojedinačnog državnog prvaka borili su se prošlog vikenda u Zagrebu. Naslovom prvakinje Hrvatske kod veteranki okitila se Jasenka Štimac iz Karlovca s 514 oborenih čunjeva, ispred Vesne Križanić iz ozaljske Kupe s 506, dok je kod veterana Ivan Čurilović iz karlovačkog Mostanja 1949 bio brončani s 564 oborena čunja, iza Đina Peze iz zagrebačke Sidre s 576 i Dinka Đepine-Bajića iz zagrebačkog Medveščaka-1958 s 566 srušenih čunjeva.

PRENOSIMO SA PORTALA RADIO MREŽNICE

Opširnije