PRED NAMA JE JOŠ JEDAN KUGLAČKI VIKEND

1. Hrvatska kuglačka liga – muškarci

1. Hrvatska kuglačka liga – žene

1. B HKLJ 11. KOLO  TABLICA

VELEBIT – ISTRA 3528 – 3278 7 – 1 Zapisnik
BOJOVNIK Trilj – KLEK Odgođeno
KORANA – KUPA 3429 – 3261 6 – 2 Zapisnik
CRIKVENICA – GORANKA 3480 – 3328 6 – 2 Zapisnik
MKK MLAKA – PLITVICE 3181 – 3303 2 – 6 Zapisnik

2.HKLZ 13. KOLO  TABLICA

ŽELJEZNIČAR Ka  – POLICAJAC Og Odgođeno
MLADOST – MOSTANJE 1949 3026 – 3166 2 – 6 Zapisnik
RAKOVICA – SKRAD Odgođeno
OBRTNIK Og – ULJANIK 3404 – 3311 5 – 3 Zapisnik
STARA HIŽA – KARLOBAG 3252 – 3281 3 – 5 Zapisnik
VELEBIT II – VATROGASAC 3406 – 3253 7 – 1 Zapisnik

2 HKLZ – Ž 11. KOLO  TABLICA

ŽKK GORANIN – ŽKK OGULIN  2977 – 3133 1 – 7 Zapisnik
ŽKK GACKA – DONAT 3054 – 2833 6 – 2 Zapisnik
ŽKK KUPA – KARLOVAC 3243 – 3075 7 – 1 Zapisnik

3. HKLZ – KA/LIKA 11. KOLO  TABLICA

MANTINELA II – GACKA 3167 – 3151 4 – 4 Zapisnik
EUPHORIA – VISOČICA 3247 – 3354 1 – 7 Zapisnik
POŠTAR Og – KORANA III 3249 – 3155 6 – 2 Zapisnik
DUBOVAC . MANTINELA I 3179 – 3101 5,5 – 2,5 Zapisnik
KORANA II – ŽELJEZNIČAR BRANITELJ 3261 – 3067 7 – 1 Zapisnik

3.HKLZ GK 11. KOLO    TABLICA

GORANIN II – ŽELJEZNIČAR Mo 2901 – 2960 2 – 6 Zapisnik
POLICAJAC Vr – RAVNOGORAC 3134 – 3089 6 – 2 Zapisnik
GOMIRJE – GORANIN I 3176 – 3224 3 – 5 Zapisnik

 

Opširnije

NASTAVLJAMO PROLJETNI DIO KUGLAČKOG NATJECANJA U REGIJI ZAPAD

1. HRVATSKA KUGLAČKA LIGA  MUŠKI  TABLICA

1. HRVATSKA KUGLAČKA LIGA  ŽENE  TABLICA

1. B HKLJ 10. KOLO  TABLICA

ISTRA – BOJOVNIK TRILJ 3216 – 3238 4 – 4 Zapisnik
PLITVICE – KLEK 3448 – 3254 7 – 1 Zapisnik
GORANKA – VELEBT 3389 – 3317 5 – 3 Zapisnik
KUPA – CRIKVENICA 3391 – 3432 3 – 5 Zapisnik
MKK MLAKA – KORANA 3239 – 3371 1 – 7 Zapisnik

2.HKLZ 12. KOLO    TABLICA

MLADOST – ŽELJEZNIČAR KA  3010 – 3136 1 – 7 Zapisnik
SKRAD – VELEBIT II 3162 – 2854 8 – 0  Zapisnik
POLICAJAC Og – RAKOVICA 3369 – 3414 3 – 5 Zapisnik
MOSTANJE 1949 – ULJANIK 3470 – 3242 7 – 1 Zapisnik
VATROGASAC – STARA HIŽA 3318 – 3256 6 – 2 Zapisnik
KARLOBAG – OBRTNIK Og 3469 – 3371 5 – 3 Zapisnik

2 HKLZ – Ž 10. KOLO  TABLICA

ŽKK OGULIN – ŽKK GACKA 3223 – 3006 6 – 2 Zapisnik
KARLOVAC – DONAT Odgođeno
ŽKK KUPA ŠUBIĆEVAC 3210 – 3192 5 – 3 Zapisnik
3.HKLZ  KA/LIKA 10. KOLO    TABLICA
MANTINELA I – KORANA II 3223 – 3128 7 – 1 Zapisnik
EUPHORIA – DUBOVAC 3285 – 3228 4 – 4 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR BRANITELJ – POŠTAR Og 3154 – 3263 2 – 6 Zapisnik
VISOČICA – GACKA 3218 – 3147 5 – 3 Zapisnik
KORANA III – MANTINELA II 3234 – 2934 8 – 0 Zapisnik

3.HKLZ GK 10. KOLO  TABLICA

GOMIRJE – POLICAJAC Vr 3047 – 3129 2 – 6 Zapisnik
GORANIN I – ŽELJEZNIČAR Mo 3188 – 3025 7 – 1 Zapisnik
KAMAČNIK – GORANIN II 3113 – 2871 7 – 1 Zapisnik

 

Opširnije

KK ŽELJEZNIČAR U POLUFINALU KUPA ŽUPANIJE KARLOVAČKE

Željezničar opravdao status favorita i preko Stare hiže prošao u polufinale županijskog Kupa

Poene za karlovačku momčad osvojili su Trgovčić (584), Martinac (570), Filipi (567) i Bratić (553).

Nakon Mostanja 1949, i drugi karlovački predstavnik, Željezničar, izborio je plasman u polufinale Kupa Kuglačkog saveza Karlovačke županije.

U četvrtfinalnom ogledu odigranom večeras na kuglani Doma oružanih snaga Zrinski, jesenski prvaci Druge hrvatske lige Zapad opravdali su status favorita i slavili nad dugoreškom Starom hižom rezultatom 6:2 (3353:3275). U prva dva bloka Želimir Trgovčić (584) i Petar Martinac (570) donijeli su prednost karlovačkoj momčadi, no Dugoreščani su preko Antuna Sviličića (597) i Stjepana Badovinca (563) poravnali na 2:2 u poenima. U odlučujuća dva bloka ušlo se sa 43 čunja prednosti za ‘željezničare’ pa je dvoboj i dalje bio otvoren, a Jako Filipi (567) i Tihomir Bratić (553) su potvrdili pobjedu Željezničara i plasman u polufinale.

U preostala dva četvrtfinalna dvoboja igraju Klek – Kupa i Korana – Obrtnik.

Prenijeto sa portala: Radio Mrežnica

Opširnije

Pojedinačno prvenstvo Karlovačke županije za seniorke i seniore

Seniori karlovačke županije završili su natjecanje kako u Ozlju tako i u Slunju svojim drugim nastupom. Prvo mjesto osvojio je Josip Obajdin koji je u dva nastupa oborio 1184 čunja ispred klupskih kolega iz KK Korane Ante Holjevca (1178) i Ivana Bogovića (1176). Četvrti je bio Marijo Štajduhar iz Mostanja 1949 (1173), peti Rolando Graovac iz ogulinskog Kleka (1140), šesti Jurica Bogović iz Korane (1137), sedmo mjesto zauzeo je član našeg kluba Jako Filipi  (1133), osmi Davor Celinšćak iz Mostanja 1949 (1128), deveti Milan Mlinarić iz Rakovice (1124), a listu prve desetorice zaključio je Miroslav Šegina iz ozaljske Kupe (1123). Ostale rezultate pogledajte  ovdje

Opširnije