Luka Požega osvojio treće mjesto

Na kuglanama Grmošćica i Zagreb ljubitelji kuglanja mogli su pratiti natjecanje najboljih mlađih juniora RH. Naslov prvaka obranio je Hrvoje Harkanovac iz KK Osijek, drugo mjesto je osvojio Marin Rosandić iz KK Grmoščica a naš Luka Požega je bio treći. U veoma jakoj konkurenciji  naš najmlađi član Filip Požega u svom prvom nastupu u kategoriji mlađi juniori osvojio je solidno 34 mjesto. U ženskoj konkurenciji dominirale su igračice KK Admiral. Prvakinja je Tea Dragičević ispred klupskih suigračica Mateje Telišman koja je osvojila drugo mjesto i treće Tamare Sinković a četvrto mjesto osvojila je Kjara Mazulović isto igračica KK Admiral.

Rezultati juniori     Rezultati juniorke

U Ogulinu je održan 2. Turnir mladih “Angelina Škalamera” 2016/2017. Nastupilo je 16 djevojčica i 18 dječaka.