U NEDJELJU ŽELJEZNIČARI PUTUJU RAKOVICI NA PLITVICE

1. Hrvatska kuglačka liga – muškarci

1. Hrvatska kuglačka liga – žene

1. B HKLJ 8. KOLO  TABLICA

VELEBIT – MMK MLAKA 3527 – 3231 8 – 0 Zapisnik
CRIKVENICA – KORANA 3313 – 3344 3 – 5 Zapisnik
KLEK – GORANKA 3278 – 3492 1 – 7 Zapisnik
BOJOVNIK TRILJ – KUPA 3396 – 3184 7 – 1 Zapisnik
PLITVICE – ISTRA 3440 – 3108 8 – 0 Zapisnik

2.HKLZ 10. KOLO    TABLICA

Koristim priliku da igraču KK Mostanja 1949, DAVORU CELINŠĆAKU, čestitam na postavljenom novom rekordu kuglane Doma HV Zrinski u Karlovcu od 654 oborena čunja.

ULJANIK – VATROGASAC 3063 – 2960 6 – 2 Zapisnik
MOSTANJE 1949 – KARLOBAG 3522 – 3327 6 – 2 Zapisnik
OBRTNIK OG – SKRAD 3327 – 3311 5 – 3 Zapisnik
VELEBIT II – MLADOST Odgođeno
RAKOVICA – ŽELJEZNIČAR KA 3251 – 3190 6 – 2 Zapisnik
STARA HIŽA – POLICAJAC OG 3335 – 3164 5 – 3 Zapisnik

2 HKLZ – Ž 8. KOLO    TABLICA

KARLOVAC – ŽKK OGULIN  3329 – 3158 6 – 2 Zapisnik
ŠUBIĆEVAC – ŽKK GORANIN 3136 – 2905 7 – 1 Zapisnik
ŽKK KUPA – ŽKK GACKA  3109 – 3046 7 – 1 Zapisnik
3.HKLZ  KA/LIKA 8. KOLO    TABLICA
MANTINELA II – MANTINELA I 2864 – 3093 1 – 7 Zapisnik
GACKA – ŽELJEZNIČAR BRANITELJ 3235 – 2941 8 – 0 Zapisnik
POŠTAR OG – EUPHORIA 3389 – 3226 7 – 1 Zapisnik
VISOČICA – KORANA III 3241 – 2991 8 – 0 Zapisnik
KORANA II – DUBOVAC 3279 – 3150 6 – 2 Zapisnik

3.HKLZ GK 8. KOLO    TABLICA

GOMIRJE – GORANIN II 3127 – 2921 7 – 1 Zapisnik
GORANIN I – KAMAČNIK 3236 – 3055 6 – 2 Zapisnik
RAVNOGORAC – ŽELJEZNIČAR MO 3138 – 2971 6 – 2 Zapisnik

3.HKLZ  RI 6. KOLO  TABLICA

ZLOBIN – GROBNIČAN RB 3105 – 3009 6 – 2 Zapisnik
PULA – JADRANKA HOTELI 3027 – 3106 2 – 6 Zapisnik
TELEKOM – ELEKTROPRIMORJE 3231 – 3033 7 – 1 Zapisnik
HRVATSKI BRANITELJ – RIČINA 2966 – 3027 1 – 7 Zapisnik
Opširnije

DERBI 9. KOLA 2. HKL REGIJE ZAPAD, ŽELJEZNIČAR – VELEBIT II

1. Hrvatska kuglačka liga – muškarci

1. Hrvatska kuglačka liga – žene

1. B HKLJ 7. KOLO    TABLICA

U županijskom ogledu 7. kola Prve B hrvatske lige Jug, u “derbiju začelja”, kuglači Kupe iz Ozlja ugošćuju na kuglani Azelija, momčad Kleka iz Ogulina.

GORANKA – ISTRA 3472 – 3252 7 – 1 Zapisnik
KUPA – KLEK 3319 – 3273 6 – 2 Zapisnik
KORANA – VELEBIT 3311 – 3303 5 – 3 Zapisnik
MKK MLAKA – BOJOVNIK TRILJ 3197 – 3249 2 – 6 Zapisnik
CRIKVENICA – PLITVICE 3334 – 3344 2,5 – 5,5 Zapisnik

2.HKLZ 9. KOLO  TABLICA

Kuglači Željezničara dočekuju na kuglani Doma oružanih snaga Zrinski, u derbiju 9. kola Druge hrvatske lige Zapad, momčad Velebita II iz Otočca. Mostanje 1949 i Stara hiža putuju u goste Rakovici i Mladosti.

ŽELJEZNIČAR KA – VELEBIT II 3361 – 3311 5 – 3 Zapisnik
MLADOST – STARA HIŽA Odgođeno
POLICAJAC OG – OBRTNIK OG 3278 – 3410  1 – 7 Zapisnik
SKRAD – ULJANIK Odgođeno
VATROGASAC – KARLOBAG 3190 – 3284 3 – 5 Zapisnik
RAKOVICA – MOSTANJE 1949 3298 – 3194 6 – 2 Zapisnik

2 HKLZ – Ž 7. KOLO  TABLICA

ŠUBIĆEVAC – ŽKK GACKA 2999 – 2907 6 – 2 Zapisnik
ŽKK GORANIN – KARLOVAC 2969 – 2981 2 – 6 Zapisnik
ŽKK KUPA – DONAT 3313 – 3082 7 – 1 Zapisnik

3.HKLZ  KA/LIKA 7. KOLO  TABLICA

ŽELJEZNIČAR BRANITELJ – KORANA III 3141 – 3245 2 – 6 Zapisnik
MANTINELA I – GACKA 3159 – 3114 5 – 3 Zapisnik
EUPHORIA – MANTINELA II 3272 – 3043 8 – 0 Zapisnik
DUBOVAC – POŠTAR OG 3299 – 3184 5 – 3 Zapisnik
KORANA II – VISOČICA 3247 – 3173 6 – 2 Zapisnik

3.HKLZ  GK 7. KOLO   

GORANIN I – RAVNOGORAC 3262 – 3042 8 – 0 Zapisnik
GOMIRJE – ŽELJEZNIČAR MO 3096 – 3058 5 – 3 Zapisnik
POLICAJAC VR – GORANIN II 3073 – 2955 6 – 2 Zapisnik
RAVNOGORAC – KAMAČNIK 3129 – 3008 5 – 3 Zapisnik

3.HKLZ  RI 5. KOLO  TABLICA

JADRANKA HOTELI – RIČINA 3094 – 2938 6 – 2 Zapisnik
ZLOBIN – HRVATSKI BRANITELJ 3071 – 2938 7 – 1 Zapisnik
ELEKTROPRIMORIJE – PULA 3057 – 3046 5,5 – 2,5 Zapisnik
GROBNIČAN RB – TELEKOM 3118 – 3061 7 – 1 Zapisnik
Opširnije

Muška i ženska reprezentacija brončane na IX. Svjetskom prvenstvu u kuglanju

Utakmice za 3. mjesto
Na IX. Svjetskom ekipnom prvenstvu koje se održavalo u Poljskoj, ženska i muška kuglačka reprezentacija osvojile su brončanu medalju
.

Hrvatska (ž) – Srbija   5:3   rezultati žene
Hrvatska (m) – Austrija 6:2  rezultati muškarci 

Žene u sastavu: Ana Bacan Schneider, Amela Nicol Imširović, Klara Sedalr, Ines Maričić, Valentina Gal, Mirna Bosak, Nataša Ravnić, Marijana Liović i Milana Pavlic,  muškarci: Matija Mance, Mihael Grivičić, Hrvoje Marinović, Alen Kujundžić, Bojan Vlakevski, Luka Bolanča, Ivan Totić, Nikola Muše i Branko Manev.

Opširnije

U 8. KOLU ŽELJEZNIČARI GOSTUJU KOD STARE HIŽE

Nakon ovotjednog gledanja utakmica sa IX. Svjetskog prvenstva u kuglanju, i uspjeha naše ženske i muške kuglačke reprezentacije, koje su u igri za 3. mjesto osvojili brončane medalje, vraćamo se utakmicama kuglačke regije Zapad i Jug. Pogledajmo tko se s kim sastaje i kakove su rezultate pojedine momčadi ostvarili

1. B HKLJ 6. KOLO  TABLICA

VELEBIT – CRIKVENICA 3486 – 3277 6 – 2 Zapisnik
ISTRA – KUPA  3257 – 3143 7 – 1 Zapisnik
KLEK – MMK MLAKA 3264 – 3400 2 – 6 Zapisnik
BOJOVNIK TRILJ – KORANA 3446 – 3259 7 – 1 Zapisnik
PLITVICE – GORANKA 3339 – 3355 3 – 5 Zapisnik

2.HKLZ 8. KOLO

ULJANIK – POLICAJAC OG Odgođeno
MOSTANJE 1949 – VATROGASAC 3461 – 3241 6 – 2 Zapisnik
KARLOBAG – SKRAD 3282 – 3306 2 – 6 Zapisnik
OBRTNIK OG – MLADOST 3340 – 3157 7 – 1 Zapisnik
VELEBIT II – RAKOVICA 3244 – 3142 6 – 2 Zapisnik
STARA HIŽA – ŽELJEZNIČAR KA 3309 – 3306 5 – 3 Zapisnik

2 HKLZ – Ž 6. KOLO  TABLICA

ŽKK OGULIN – ŽKK KUPA 3298 – 3215 6 – 2 Zapisnik
DONAT – ŠUBIĆEVAC 2972 – 3078 2 – 6 Zapisnik
ŽKK GACKA – ŽKK GORANIN 3003 – 3075 2 – 6 Zapisnik
3.HKLZ  KA/LIKA 5. KOLO  TABLICA
MANTINELA II – DUBOVAC 2941 – 3223 1 – 7 Zapisnik
GACKA – EUPHORIA 3091 – 3091 7 – 1 Zapisnik
POŠTAR OGULIN – KORANA II 3229 – 3371 2 – 6 Zapisnik
VISOČICA – ŽELJEZNIČAR BRANITELJ 3241 – 3023 6 – 2 Zapisnik
KORANA III – MANTINELA I 3073 – 3047 7 – 1 Zapisnik

3.HKLZ GK 6. KOLO  TABLICA

GORANIN I – RAVNOGORAC Odgođeno
ŽELJEZNIČAR MO – POLICAJAC VR.  3005 – 3105 1 – 7 Zapisnik
KAMAČNIK – GOMIRJE  3041 – 3119 1 – 7 Zapisnik

3.HKLZ  RI 4. KOLO  TABLICA

RIČINA – ELEKTROPRIMORJE 3010 – 2900 6 – 2 Zapisnik
HRVATSKI BRANITELJ – JADRANKA HOTELI 3037 – 3020 5 – 3 Zapisnik
TELEKOM – ZLOBIN 3162 – 3176 3 – 5 Zapisnik
PULA – GROBNIČSN RB 3024 – 3043 4 – 4 Zapisnik
Opširnije

IX. SVJETSKO EKIPNO PRVENSTVO U KUGLANJU ZA ŽENE I MUŠKARCE

Na IX. Svjetskom ekipnom prvenstvu u kuglanju za žene i muškarce koje se održava  od 23. do 30. listopada u poljskom gradu Tarnowo Podgorne, Hrvatska ženska reprezentacija ide u obranu naslova Svjetskih prvakinja. Kod žena, za Hrvatsku nastupaju: Ines Maričić, Amela Nicol Imširović, Mirna Bosak, Klara Sedlar, Valentina Gal, Ana Bacan Schneider, Marijana Liović, Milana Pavlic i Nataša Ravnić, a kod muškaraca: Hrvoje Marinović, Mihael Grivičić, Matija Mance, Luka Bolanča, Branko Manev, Ivan Totić, Nikola Muše, Bojan Vlakevski i Alen Kujundžić. 

Razigravanje po grupama je od 24.10. do 27.10., nakon čega 28.10. slijede četvrtfinale, 29.10. polufinale i 30.10. finale Svjetskog prvenstva.

Stranica IX. Svjetskog prvenstva

Utakmice za 3. mjesto
30.10. u 10:00 sati – Hrvatska (ž) – Srbija
30.10. u 10:00 sati – Hrvatska (m) – Austrija

Polufinale: 
Hrvatska  – Njemačka  3:5 muškarci
Hrvatska  – Njemačka  3:5 žene

Četvrtfinale: 
Hrvatska – Slovačka (m) 8:0
Hrvatska – Austrija (ž)  8:0 

Četvrtfinale: 
28.10. u 08:00 Hrvatska – Slovačka (m) video prijenos   rezultati
28.10. u 08:00 Hrvatska – Austrija (ž)     video prijenos   rezultati

Žene (grupa A): 
Hrvatska – Estonija  8:0    Video
Slovačka – Hrvatska 0:8     
Hrvatska – Rumunjska 8:0

Muškarci (grupa A): 
Hrvatska – Rumunjska 7:1 
Francuska – Hrvatska 0:8
Hrvatska – Češka 6:2

Rezultati: Žene  Muškarci
Video prijenos
Raspored

 

 

 

 

Opširnije