Eurokupovi

Fotografija Kuglački klub Zaprešić.

Ovaj tjedan igraju se eurokupovi, Od 02. do 06. listopada Kuglački klub Zaprešić domaćin je 30.-og izdanja ekipnog Svjetskog kupa, koji će se održati na novoj kuglani u Zaprešiću, U suradnji sa Sportskom televizijom dogovoreni su prijenosi polufinalnih utakmica uživo 5.10.  u 13:40 i 16:00 sati i finala 6.10.  u 12:40 i 15:00. sati. Našu zemlju će predstavljati KK Zaprešić u muškoj i KK Mlaka u ženskoj konkurenciji. U Sarajevu se igra 30. Europski kup na kojem će nastupiti naši viceprvaci će KK Mertojak  i ŽKK Istra. 17. po redu NBC kup igra se u Apatinu a od naših klubova nastupiti će KK Grmoščica i KK Osijek u muškoj konkurenciji i KK Admiral i KK Zagreb u ženskoj konkurenciji.

Svjetski kup -Zaprešić    Brošura
Raspored  NBC   Prijenos uživo    Rezultati

Europski kup – Sarajevo (BIH)
Raspored  NBC

NBC kup – Apatin (SRB)
Raspored  NBC   Prijenos uživo 

Opširnije

Kreću lige HKRZ, Željezničar u Ogulinu kod Policajca

1. HKL-ž – 3. kolo     1. HKL-m – 3. kolo

RASPORED UTAKMICA KLUBOVA HKRZ

1. B HKLJ 1.KOLO        TABLICA

MKK RIJEKA – CRIKVENICA    3 – 5    3347 – 3353 Zapisnik
ISTRA – BOJOVNIK-TRILJ     6 – 2    3445 – 3234 Zapisnik
VRLIKA – KLEK      6 – 2    3331 – 3218 Zapisnik
PLITVICE  – GORANKA     3 – 5    3401 – 3445 Zapisnik
LIBURNIJA – ŠUBIĆEVAC     2 – 6    3351 – 3462 Zapisnik

2.HKLZ 1.KOLO       TABLICA

MKK KARLOVAC  – KORANA    3 – 5    3347 – 3351 Zapisnik
KARLOBAG –  STARA HIŽA        ODGOĐENO     IGRA SE 07.10.2018.
GORANIN – OBRTNIK     6 – 2     3291 – 3163 Zapisnik
POLICAJAC (OG) – ŽELJEZNIČAR     0 – 8     3301 – 3433 Zapisnik
KUPA – VELEBIT II     5 – 3     3353 – 3346 Zapisnik
MKK MLAKA – MOSTANJE 1949    3 – 5     3292 – 3317 Zapisnik

2. HKLZ-Ž 1.KOLO         TABLICA

ŽKK GORANIN – VRBOVSKO     1 – 7    2878 – 3061 Zapisnik
KARLOVAC – ŽKK PLITVICE      6 – 2    3221 – 3134 Zapisnik
ŽKK OGULIN – ŠUBIĆEVAC      6 – 2    3358 – 3151 Zapisnik
ŽKK KUPA – JADRANKA HOTELI    6 – 2   3218 – 3095 Zapisnik

3.HKLZ KA/G.KOTAR 1.KOLO      TABLICA

POLET – SKRAD     2 – 6    2994 – 3050 Zapisnik
KORANA II – KAMAČNIK     7 – 1    3247 – 3086 Zapisnik
DUBOVAC – MANTINELA I     7 – 1    3260 – 3059 Zapisnik
MANTINELA II – MLADOST     1 – 7    3010 – 3154 Zapisnik
GOMIRJE– RAVNOGORAC 3,5 – 4,5    3067 – 3118 Zapisnik
POLICAJAC (VR) – ŽELJEZNIČAR (MO)      6 – 2    3075 – 3059 Zapisnik

3.HKLZ OG/LIKA 1.KOLO       TABLICA

GACKA – RAKOVICA     4 – 4    3217 – 3206 Zapisnik
KLEK II – EUPHORIJA     4 – 4    3170 – 3142 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR BRANITELJ – POŠTAR     0 – 8    3194 – 3425 Zapisnik
VATROGASAC II – VATROGASAC    1 – 7    3054 – 3168 Zapisnik

3.HKL RI/ISTRA 1.KOLO       TABLICA

JADRANKA HOTELI – TELEKOM    4 – 4    3224 – 3179 Zapisnik
RIČINA – GROBNIČAN RB     3 – 5    2995 – 3070 Zapisnik
ISTRA II – ELEKTROPRIMORJE     5 – 3    3149 – 3054 Zapisnik
ZLOBIN – PULA      1 – 7    3158 – 3290 Zapisnik
ULJANIK – HRVATSKI BRANITELJ   ODGOĐENO   IGRA SE 06.10.2018.
Opširnije
Stranica 3 od 146« Prva...234...102030...Zadnja »