Željezničar i ovaj vikend pauzira

Prvenstvo RH seniorke – seniori

Raspored završnice
Shema završnice za žene
                 Rezultati kvalifikacija – žene
Shema završnice za muškarce         Rezultati kvalifikacija – muškarci

RASPORED UTAKMICA KLUBOVA HKRZ

2.HKLZ 9.KOLO        TABLICA

RAKOVICA – KARLOBAG     4 – 4    3101 – 3145 Zapisnik
VELEBIT II – KUPA     6 – 2    3346 – 3331 Zapisnik
SKRAD  – OBRTNIK    5 – 3    3097 – 3044 Zapisnik
GORANKA – MOSTANJE 1949     7 – 1    3385 – 3262 Zapisnik
KORANA – ZLOBIN     7 – 1    3270 – 3199 Zapisnik
MKK KARLOVAC – ULJANIK    7 – 1    3393 – 3248 Zapisnik

2. HKLZ-Ž 6.KOLO     

ŽKK KUPA – DONAT                                      ODGOĐENA UTAKMICA 6.KOLA     6 – 2    3122 – 3120 Zapisnik

2. HKLZ-Ž 7.KOLO        TABLICA

ŽKK GORANIN – ŽKK PLITVICE    6 – 2    3131 – 3105 Zapisnik
DONAT – KARLOVAC     0 – 8    2974 – 3196 Zapisnik
ŽKK OGULIN – ŽKK KUPA     2 – 6    3116 – 3248 Zapisnik
JADRANKA HOTELI – ŠUBIĆEVAC     2 – 6    3010 – 3085 Zapisnik

3.HKLZ KA/G.KOTAR 9.KOLO       TABLICA

GOMIRJE – ŽELJEZNIČAR (MO)     7 – 1    3200 – 2935 Zapisnik
POLICAJAC (VR) – STARA HIŽA     1 – 7    3119 – 3262 Zapisnik
POLET – MANTINELA I     7 – 1    3063 – 2907 Zapisnik
RAVNOGORAC – MLADOST     7 – 1    3147 – 3062 Zapisnik
MANTINELA II – KORANA II     1 – 7     2865 – 3111 Zapisnik
DUBOVAC – KAMAČNIK     6 – 2    3234 – 3092 Zapisnik

3.HKLZ OG/LIKA 7.KOLO         TABLICA

VATROGASAC – VISOČICA     6 – 2    3230 – 3059 Zapisnik
POLICAJAC (OG) – KLEK II     7 – 1    3302 – 3151 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR BRANITELJ – EUPHORIJA     0 – 8    3163 – 3302 Zapisnik
POŠTAR – GACKA     5 – 3    3258 – 3164 Zapisnik

3.HKL RI/ISTRA 7.KOLO         TABLICA

PULA – HRVATSKI BRANITELJ    3 – 5    2954 – 2990 Zapisnik
MKK MLAKA – ELEKTROPRIMORJE     7 – 1     3262 – 3221 Zapisnik
JADRANKA HOTELI – GROBNIČAN RB    5 – 3     3232 – 3189 Zapisnik
ISTRA II – TELEKOM    6 – 2     3191 – 3117 Zapisnik
Opširnije

Klek i Plitvice jedini odrađuju 8.kolo 1.B HKLJ

1. kola Lige prvaka

KK Triglav Kranj (SLO) – KK Mlaka   6:2
KK Zaprešić – KS Alfa-Vector Tarnowo Podgorne (POL)  7:1
KK Mertojak – Szegedi TE (HUN)  3:5

RASPORED UTAKMICA KLUBOVA HKRZ

1. B HKLJ 8.KOLO         

KLEK – PLITVICE    6 – 2    3472 – 3434 Zapisnik

2.HKLZ 8.KOLO         TABLICA

KARLOBAG – MKK KARLOVAC    3 – 5    3390 – 3447 Zapisnik
ULJANIK – KORANA    6 – 2    3193 – 3146 Zapisnik
ZLOBIN – GORANKA    2 – 6    3259 – 3301 Zapisnik
MOSTANJE 1949 – SKRAD      6 – 2    3399 – 3240 Zapisnik
OBRTNIK – VELEBIT II    7 – 1    3503 – 3339 Zapisnik
KUPA – RAKOVICA    5 – 3    3313 – 3266 Zapisnik

2. HKLZ-Ž 6.KOLO         TABLICA

ŽKK PLITVICE – JADRANKA HOTELI                                       ODGOĐENO
ŠUBIĆEVAC – ŽKK OGULIN   4 – 4    3110 – 3066 Zapisnik
ŽKK KUPA – DONAT                                                                   ODGOĐENO
KARLOVAC – ŽKK GORANIN    5 – 3     3084 – 3057 Zapisnik

3.HKLZ KA/G.KOTAR 8.KOLO       TABLICA

ŽELJEZNIČAR (MO) – DUBOVAC    2 – 6    3094 – 3225 Zapisnik
KAMAČNIK  – MANTINELA II    8 – 0    3184 – 2770 Zapisnik
KORANA II – RAVNOGORAC    6 – 2    3236 – 3179 Zapisnik
MLADOST – POLET     2 – 6    3114 – 3189 Zapisnik
MANTINELA I – POLICAJAC (VR)     6 – 2    3176 – 3107 Zapisnik
STARA HIŽA – GOMIRJE    5 – 3    3196 – 3190 Zapisnik

3.HKLZ OG/LIKA 5.KOLO          TABLICA

VISOČICA  – POŠTAR    2 – 6    3029 – 3174 Zapisnik
GACKA – ŽELJEZNIČAR BRANITELJ    3 – 5    3232 – 3241 Zapisnik
EUPHORIJA – POLICAJAC (OG)     3 – 5    3221 – 3384 Zapisnik
KLEK II – VATROGASAC    1 – 7    3361 – 3364 Zapisnik

3.HKL RI/ISTRA 6.KOLO       TABLICA

HRVATSKI BRANITELJ – ISTRA II    5 – 3    2992 – 2982 Zapisnik
TELEKOM – JADRANKA HOTELI    5 – 3    3178 – 3164 Zapisnik
GROBNIČAN RB – MKK MLAKA     4 – 4    3263 -3263 Zapisnik
ELEKTROPRIMORJE – PULA    4 – 4    3148 – 3127 Zapisnik
Opširnije
Stranica 30 od 135« Prva...1020...293031...405060...Zadnja »