U subotu gradski derbi Željezničar – Mostanje 1949

1. HKL-Ž  6.KOLO        1. HKL-M 6.KOLO

RASPORED UTAKMICA KLUBOVA HKRZ

1. B HKLJ 4.KOLO    TABLICA

RIJEKA  –    KORANA                                              7 – 1 3419 – 3328 Zapisnik
CRIKVENICA – POŠTAR  5 – 3 3415 – 3410 Zapisnik
BOJOVNIK-TRILj – VRLIKA 5 – 3 3417 – 3353 Zapisnik
PLITVICE  – GORANKA  6 – 2 3339 – 2735 Zapisnik
KLEK – ISTRA  5 – 3 3561 – 3527 Zapisnik

2.HKLZ 4.KOLO         TABLICA

GORANIN – POLICAJAC (OG) 6 – 2 3175 – 3121 Zapisnik
STARA HIŽA – VELEBIT II   5 – 3 3449 – 3318 Zapisnik
RAKOVICA  – MLAKA   3 – 5 3306 – 3383 Zapisnik
ULJANIK – KUPA  2 – 6 3172 – 3176 Zapisnik
KARLOBAG – SKRAD  7 – 1 3358 – 3312 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR – MOSTANJE 1949 2 – 6 3438 – 3507 Zapisnik

2.HKLZ-ž 2.KOLO      TABLICA

ŽKK GORANIN – ŽKK PLITVICE 0 – 8 3014 – 3224 Zapisnik
ŽKK OGULIN – ŽKK KUPA  6,5 – 1,5 3330 – 3249 Zapisnik
ŽKK GACKA –  ŠUBIĆEVAC  1 – 7 2923 – 3000 Zapisnik
VRBOVSKO – DONAT 5 – 3 3113 – 2958 Zapisnik

3.HKLZ  KA/LIKA 4.KOLO    TABLICA

POŠTAR (OG) – ŽELJEZNIČAR BRANITELJ  6 – 2 3315 – 3099 Zapisnik
MANTINELA II – VATROGASAC  1 – 7 3034 – 3184 Zapisnik
EUPHORIA – VISOČICA 2 – 6 3195 – 3268 Zapisnik
KORANA II – KORANA III 6 – 2 3174 – 3039 Zapisnik
GACKA – DUBOVAC 6 – 2 3136 – 3050 Zapisnik
OBRTNIK – MANTINELA I 8 – 0 3416 – 3170 Zapisnik

3.HKLZ PGŽ/ISTRA 4.KOLO    TABLICA

PULA – JADRANKA HOTELI  1 – 7 2923 – 3155 Zapisnik
ZLOBIN – POLICAJAC (VR)   6 – 2 3118 – 3101 Zapisnik
RAVNOGORAC – MLADOST 6 – 2 3157 – 3093 Zapisnik
KAMAČNIK – POLET                            Igra se 30.10.2019 u 17:00 sati
GROBNIČAN RB – ISTRA II   6 – 2 3215 -3185 Zapisnik

4.HKLZ PGŽ/ISTRA 4.KOLO    TABLICA

TELEKOM – HRVATSKI BRANITELJ 2 – 6 3132 – 3174 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR (MO) – RIČINA 2 – 6 2958 – 3088 Zapisnik
ELEKTROPRIMORJE – GOMIRJE 2 – 6 3112 – 3193 Zapisnik
Opširnije

U nedjelju nam u goste dolazi Goranin a kreće i 2. HKLZ – žene

1.HKL-Ž 5.KOLO      1. HKL-M 5.KOLO

RASPORED UTAKMICA KLUBOVA HKRZ

1. B HKLJ 3.KOLO    TABLICA

KLEK – RIJEKA                                                   2 – 6 3411 – 3530 Zapisnik
ISTRA – PLITVICE  1 – 7 3392 – 3508 Zapisnik
GORANKA – BOJOVNIK-TRILj 7 – 1 3357 – 3195 Zapisnik
VRLIKA – CRIKVENICA  8 – 0 3317 – 3198 Zapisnik
POŠTAR – KORANA 6 – 2 3468 – 3428 Zapisnik

2.HKLZ 3.KOLO         TABLICA

ŽELJEZNIČAR – GORANIN  3 – 5 3312 : 3370 Zapisnik
MOSTANJE 1949 – KARLOBAG  7 – 1 3462 – 3282 Zapisnik
SKRAD – ULJANIK  4 – 4 3215 – 3180 Zapisnik
KUPA – RAKOVICA   6 – 2 3381 – 3253 Zapisnik
MLAKA – STARA HIŽA  4 – 4 3312 – 3279 Zapisnik
VELEBIT II – POLICAJAC (OG) 6 – 2 3204 – 3079 Zapisnik

2.HKLZ-ž 1.KOLO      TABLICA

VRBOVSKO – ŽKK GORANIN 6 – 2 3052 – 2823 Zapisnik
DONAT – ŽKK GACKA 7 – 1 3095 – 2873 Zapisnik
ŠUBIĆEVAC – ŽKK OGULIN  2 – 6 3072 – 3083 Zapisnik
ŽKK KUPA – ŽKK PLITVICE 5,5 – 2,5 3269 – 3181 Zapisnik

3.HKLZ  KA/LIKA 3.KOLO    TABLICA

OBRTNIK – POŠTAR (OG)  5 – 3 3389 – 3292 Zapisnik
MANTINELA I – GACKA  6 – 2 3260 – 3144 Zapisnik
DUBOVAC  – KORANA II 2 – 6 3136 – 3321 Zapisnik
KORANA III – EUPHORIA  6 – 2 3112 – 2992 Zapisnik
VISOČICA – MANTINELA II 7 – 1 3166 – 2962 Zapisnik
VATROGASAC –  ŽELJEZNIČAR BRANITELJ 7 – 1 3299 – 2996 Zapisnik

3.HKLZ PGŽ/ISTRA 3.KOLO      TABLICA

GROBNIČAN RB – PULA  6 – 2 3164 – 3136 Zapisnik
ISTRA II – KAMAČNIK  6 – 2 3271 – 3050 Zapisnik
POLET – RAVNOGORAC 4 – 4 3144 – 3127 Zapisnik
MLADOST – ZLOBIN  7 – 1 3229 – 3101 Zapisnik
POLICAJAC (VR)  – JADRANKA HOTELI 5 – 3 3107 – 3090 Zapisnik

4.HKLZ PGŽ/ISTRA 3.KOLO    TABLICA

ELEKTROPRIMORJE – TELEKOM   5 – 3 3102 – 3091 Zapisnik
GOMIRJE – ŽELJEZNIČAR (MO) 7 – 1 3024 – 2781 Zapisnik
RIČINA – HRVATSKI BRANITELJ 4 – 4 2847 – 2830 Zapisnik
Opširnije