Preminula Štefica Krištof

U ponedjeljak 29. travnja u Zagrebu je preminula Štefica Krištof, nastavnica po struci, a u mirovinu je otišla s mjesta glavne tajnice HKS-a
Kuglanjem se bavila od 1968. godine, u KK Endi-Tekstilac Zagreb. Nastupila je na 13 svjetskih prvenstava, skupila 150 reprezentativnih nastupa i osvojila 14 medalja – 6 zlatnih, 5 srebrnih i 3 brončane, osvojila je i 4 medalje sa svjetskog pojedinačnog kupa. Sa svojim klubom dva puta je osvajala druga mjesta na Europa pokalu. Bila je višestruka prvakinja Hrvatske i Jugoslavije. Za najbolju sportašicu Hrvatske proglašena je 2 puta, 1 puta je proglašena najboljom u Jugoslaviji, a čak 4 puta je proglašena najboljom sportašicom Zagreba.