KAKO IGRAMO OVAJ TJEDAN

1. HKL MUŠKARCI  TABLICA

1. HKL ŽENE  TABLICA

1. B HKLJ 7. KOLO  TABLICA

MKK RIJEKA – KORANA 3396 – 3334 7 – 1 Zapisnik
GORANKA – VELEBIT 3555 – 3725 1 – 7 Zapisnik
CRIKVENICA – MKK MLAKA 3409 – 3392 4 – 4 Zapisnik
ZADAR II – BOJOVNIK Trilj 3599 – 3428 7 – 1 Zapisnik
RAKOVICA – ISTRA 3248 – 3178 5 – 3 Zapisnik

2. HKLZ  9. KOLO  TABLICA

OBRTNIK Og. – GORANIN I 3315 – 3225 6 – 2 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR Ka – KLEK 3366 – 3198 7 – 1 Zapisnik
POLICAJAC Og – VELEBIT 3218 – 3189 4 – 4 Zapisnik
DUBOVAC – ULJANIK 3257 – 3238 5 – 3  Zapisnik
KUPA – MOSTANJE 1949 3529 – 3555 2 – 6 Zapisnik
KARLOBAG – SKRAD 3305 – 3230 4 – 4 Zapisnik

2. HKLJ – Ž  7. KOLO  TABLICA

ŠUBIĆEVAC – ŽKK GACKA 3063 – 2978 5 – 3 Zapisnik
ŽKK PLITVICE – DONAT 3217 – 2980 8 – 0 Zapisnik
ŽKK GORANIN – ENDI TEKSTILAC 2842 – 2899 3 – 5 Zapisnik
ŽKK SIDRA – ŽKK KUPA 2994 – 2984 6 – 2 Zapisnik
ŽKK ZAPREŠIĆ – KARLOVAC 3145 – 3220 1 – 7 Zapisnik

3.HKLZ  KA/LIKA 9. KOLO  TABLICA

MANTINELA I – GACKA 3179 – 3046 6 – 2 Zapisnik
POŠTAR Og – MANTINELA I 3084 – 2937 7 – 1 Zapisnik
VISOČICA – EUPHORIA 3197 – 3044 7 – 1 Zapisnik
KUPA II – KORANA III 3155 – 3318 1 – 7 Zapisnk
VATROGASAC – ŽELJEZNIČAR BRANITELJ 3297 – 3105 7 – 1 Zapisnik
KORANA II – STARA HIŽA 3168 – 3014 6 – 2 Zapisnik

 3.  HKLZ  RI  5. KOLO  TABLICA

ZLOBIN – HRVATSKI BRANITELJ 3190 – 2971 6 – 2 Zapisnik
JADRANKA HOTELI – ELEKTROPROMORJE 3151 – 1868 8 – 0 Zapisnik
RIČINA – GROBNIČAN RB 3257 – 3183 5 – 3 Zapisnik
TELEKOM – PULA 3215 – 3183 5 – 3 Zapisnik

3. HKLZ GK 7. KOLO  TABLICA

ŽELJEZNIČAR Mo – GORANIN II 3100 – 2990 6 – 2 Zapisnik
MLADOST – POLICAJAC Vr. 3037 – 3149 2 – 6 Zapisnik
KAMAČNIK – GOMIRJE 3021 – 3124 2 – 6 Zapisnik
Opširnije

POJEDINAČNO PRVENSTVO KUGLAČKE REGIJE ZAPAD ZA SENIORKE I SENIORE ZA 2022/2023 GODINU

Natjecateljska komisija i Voditelj kuglačke regije zapad sukladno prihvaćenom kalendaru natjecanja, donijela je odluku, da se pojedinačno prvenstvo kuglačke regije zapad za seniorke za 2022/2023. godinu održi na jedan nastup u:

 nedjelju 20. 11. 2022. na kuglani Hotela jezero na Plitvičkim jezerima

Tri (3) prvoplasirane kuglačice nagrađuju se staklenim plaketama i medaljama, a tri (3) + sedam (7), odnosno ukupno deset (10) prvoplasiranih kuglačica, kao i prošlogodišnja prvakinja Hrvatske Nataša Ravnić, ostvaruju nastup na PH koje se održava u Zaprešiću (kvalifikacije i finale). Raspis za SENIORKE

Nadalje

Natjecateljska komisija i Voditelj kuglačke regije zapad sukladno prihvaćenom kalendaru donijela je odluku da se Pojedinačno prvenstvo kuglačke regije zapad za seniore za 2022/2023. godinu održi na dva nastupa po      4x (15+15) = 2×120 hitaca mješovito u:

 nedjelju 20.11.2022. na kuglani Mlaka (staze 1-4) Rijeka, i

 nedjelju 27.11.2022. na kuglani GSC-a u Delnicama.

Prvenstvo se igra u disciplini dva nastupa po 4x (15+15) =2×120 hitaca mješovito.

Na Pojedinačno prvenstvo kuglačke regije zapad za seniore plasirali su se igrači iz:

KS Istarska županija 4 mjesta (3+1)

KS Karlovačka županija 9 mjesta (4+5)

KS Ličko-senjska županija 7 mjesta (3+4)

KS Primorsko-goranska županija 11 mjesta + Slavko Frelih pobjednik 2021/22. Raspis za  SENIORE

Tri (3) prvoplasirana kuglača nagrađuju se staklenim plaketama i medaljama, a pet (5) prvoplasiranih ostvaruje nastup na PH koje se igra na kuglani u Zaprešiću, kvalifikacije i finale.

Opširnije

PREGLED KUGLAČKIH NATJECANJA OVOG VIKENDA

1. HKL MUŠKARCI  TABLICA

1. HKL ŽENE  TABLICA

1. B HKLJ 6. KOLO  TABLICA

VELEBIT – MKK RIJEKA 3548 – 3391 6,5 – 1,5 Zapisnik
BOJOVNIK TRILJ – CRIKVENICA 3434 – 3364 6,5 – 1,5 Zapisnik
ISTRA – ZADAR II 3262 – 3215 6 – 2 Zapisnik
KORANA – RAKOVICA 3413 – 3271 7 – 1 Zapisnik
MKK MLAKA – GORANKA 3351 – 3325 5 – 3 Zapisnik

2. HKLZ  8. KOLO  TABLICA

KLEK – KUPA 3249 – 3439 1 – 7 Zapisnik
GORANIN I – DUBOVAC 3273 – 3129 6 – 2 Zapisnik
SKRAD – POLICAJAC Og 3190 – 2987 6 – 2 Zapisnik
MOSTANJE 1949 – OBRTNIK Og 3497 – 3292 7 – 1 Zapisnik
ULJANIK – KARLOBAG 3268 – 3161 6 – 2 Zapisnik
VELEBIT II – ŽELJEZNIČAR Ka 3284 – 3156 6 – 2 Zapisnik

2. HKLJ – Ž  6. KOLO  TABLICA

DONAT – ŽKK SIDRA 3180 – 3048 8 – 0 Zapisnik
KARLOVAC – ŽKK GORANIN 3139 – 3035 5 – 3 Zapisnik
ENDI TEKSTILAC – ŠUBIĆEVAC 3235 – 2952 6 – 2 Zapisnik
ŽKK GACKA – ŽKK PLITVICE 2901 – 3260 0 – 8 Zapisnik
ŽKK KUPA – ŽKK ZAPREŠIĆ 3340 – 3131 6 – 2 Zapisnik

3.HKLZ  KA/LIKA 8. KOLO  TABLICA

MANTINELA II – KUPA II 3143 – 3094 6 – 2 Zapisnik
GACKA – POŠTAR Og 3179 – 3171 5 – 3 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR BRANITELJ – MANTINELA I 3042 – 3230 2 – 6 Zapisnik
KORANA III – VISOČICA 3190 – 3274 1 – 7 Zapisnik
EUPHORIA – KORANA II 3288 – 3177 7 – 1 Zapisnik
STARA HIŽA – VATROGASAC 3177 – 3254 2 – 6 Zapisnik

 3.  HKLZ  RI  4. KOLO  TABLICA

HRVATSKI BRANITELJ – RIČINA 3022 – 3083 3 – 5 Zapisnik
PULA – ZLOBIN 2955 – 2981 3 – 5 Zapisnik
ELEKTROPRIMORJE – TELEKOM 2976 – 3236 1 – 7 Zapisnik
GROBNIČAR RB – JADRANKA HOTELI 3193 – 3049 6 – 2 Zapisnik

3. HKLZ GK 6. KOLO  TABLICA

RAVNOGORAC – ŽELJEZNIČAR Mo 3242 – 3118 7 – 1 Zapisnik
GORANIN II – KAMAČNIK 3157 – 3011 7 – 1 Zapisnik
GOMIRJE – MLADOST 3164 – 3017 6 – 2 Zapisnik
Opširnije