JUNIORKE KK KARLOVAC SREBRNE NA EKIPNOM PRVENSTVU RH ZA JUNIORKE DO 19 GODINA

Mlade kuglačice Karlovca osvojile su srebrnu medalju na Ekipnom prvenstvu Hrvatske za juniorke do 19 godina održanom u Pakracu. Na natjecanju je nastupilo samo pet ekipa, a Karlovčanke su, u sastavu Ana Latković (533), Lorena Brezović (591), Barbara Vrhovski (482) i Aurora Bićanić (508), oborile ukupno 2.114 čunjeva, iza domaće ekipe Pakrac-Papuka te ispred trećeplasirane riječke Mlake.

Na gradskoj kuglani u Otočcu 18.01.2026 godine, igralo se Ekipno prvenstvo RH za sezonu 2025./2026. – JUNIORI U19. Prvo mjesto osvojili su juniori Grmoščice ispred ekipe Zaprešića, dok su treći bili juniori Ponikva

foto: Hrvatski kuglački savez)

Opširnije

NOVOGODIŠNJA ČESTITKA

Svim posjetiteljima naše stranice, sportskim prijateljima, svim učesnicima sportske rekreacije na kuglani Kluba, poslovnim partnerima, kuglačicama i kuglačima, svim kuglačkim klubovima u RH, sretnu, zdravu, uspješnu i punu MIRA u 2026. godinu želi

K.K. Željezničar

Opširnije

BOŽIĆNA ČESTITKA

Poštovani,

u ime Upravnog odbora Kuglačkog Kluba Željezničar,  svim kuglačima i kuglačicama, posjetiteljima naše stranice, želim Sretan i blagoslovljen Božić, kako Vama, takao i Vašim najmilijima, a u 2026. želim svima MIRA, zdravlja, sreće i uspjeha. Željko Vukelić

Opširnije