PREGLED KUGLAČKIH DOGAĐANJA OVOG VIKENDA

1. HKL M 13. KOLO  TABLICA

1. HKL Ž 13. KOLO  TABLICA

1. B HKLJ 11. KOLO  TABLICA

BOJOVNIK TRILJ – ISTRA 3353 – 3115 7 – 1 Zapisnik
ZADAR II – VELEBIT 3347 – 3591 1 – 7 Zapisnik
CRIKVENICA – RAKOVICA 3133 – 2885 8 – 0 Zapisnik
GORANKA – MKK RIJEKA 3568 – 3347 7 – 1 Zapisnik
MKK MLAKA – KORANA 3212 – 3333 1 – 7 Zapisnik

2. HKLZ  15. KOLO  TABLICA

POLICAJAC Og. – KLEK 3403 – 3289 6 – 2 Zapisnik
SKRAD – MOSTANJE 1949 3100 – 3079 6 – 2 Zapisnik
ULJANIK – GORANIN I 3274 – 3109 7 – 1 Zapisnik
DUBOVAC – KUPA 3247 – 3309 3 – 5 Zapisnik
OBRTNIK OG. – VELEBIT II 3357 – 3306 6 – 2 Zapisnik
KARLOBAG – ŽELJEZNIČAR Ka. 3399 – 3185 7 – 1 Zapisnik

2. HKLJ Ž  13. KOLO TABLICA

ŽKK GORANIN – DONAT 3050 – 2968 7 – 1 Zapisnik
KARLOVAC – ŽKK KUPA 3134 – 3064 6 – 2 Zapisnik
ŽKK SIDRA – ŠUBIĆEVAC 3087 – 3009 5 – 3 Zapisnik
ŽKK ZAPREŠIĆ – ŽKK GACKA 3321 – 3064 8 – 0 Zapisnik
ŽKK PLITVICE – ENDI TEKSTILAC 3150 – 3193 3 – 5 Zapisnik

3.HKLZ  KA/LIKA 15. KOLO  TABLICA

MANTINELA I – MANTINELA II  3148 – 2915 7 – 1 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR BRANITELJ – KORANA III 3124 – 3179 2 – 6 Zapisnik
VISOČICA – GACKA 3209 – 3229 2 – 6 Zapisnik
VATROGASAC – POŠTAR Og. 3259 – 3120 7 – 1 Zapisnik
KORANA II – KUPA II 3113 – 3167 1 – 7 Zapisnik
STARA HIŽA – KUPA II 3113 – 3163 3 – 5 Zapisnik

 3.  HKLZ  RI  9. KOLO  TABLICA

HRVATSKI BRANITELJ – PULA 2872 – 3014 1 – 7 Zapisnik
ZLOBIN – JADRANKA TURIZAM 3149 – 3084 6 – 2 Zapisnik
RIČINA – ELEKTROPRIMORJE 3233 – 2933 8 – 0 Zapisnik
TELEKOM – GROBNIČAB RB 3252 – 3126 6,5 – 1,5 Zapisnik

3. HKLZ GK 13. KOLO  TABLICA

ŽELJEZNIČAR Mo. – RAVNOGORAC 2914 – 3020 2 – 6 Zapisnik
MLADOST – GOMIRJE 3155 – 3124 6 – 2 Zapisnik
KAMAČNIK – GORANIN II 3016 – 2997 6 – 2 Zapisnik
Opširnije

ZAVRŠENO JE PRVENSTVO PAROVA KRZ ZA 2022/2023

Danas je na kuglani GSC Delnice završeno Prvenstvo parova Kuglačke Regije zapad. Prvaci KRZ za 2022/2023 godinu postali su mladi igrači delničkog Goranina I. Drugo mjesto osvojili su Davor Celinšćak i Nikola Kelečić iz karlovačkog Mostanja 1949 ispred klupskih kolega Antuna Sviličića i Daria Kafola. Tri prvoplasirana para plasirala su se na završnicu Prvenstva Hrvatske , koje će se u ožujku održati u Slavonskom Brodu. Ukupne rezultate pogledajte OVDJE

 

Opširnije

PREGLED KUGLAČKIH DOGAĐANJA OVOG VIKENDA

1. HKL M 12. KOLO  TABLICA

1. HKL Ž 12. KOLO  TABLICA

1. B HKLJ 10. KOLO  TABLICA

MKK RIJEKA – MKK MLAKA 3324 – 3271 5 – 3 Zapisnik
VELEBIT – ISTRA 3458 – 3247 7 – 1 Zapisnik
KORANA – BOJOVNIK TRILJ 3330 – 3246 7 – 1 Zapisnik
RAKOVICA – GORANKA 3273 – 3320 3 – 5 Zapisnik
ZADAR II – CRIKVENICA 3359 – 3391 3 – 5 Zapisnik

2. HKLZ  14. KOLO  TABLICA

ŽELJEZNIČAR Ka. – POLICAJAC Og. 3218 – 3139 7 – 1 Zapisnik
KLEK – SKRAD 3288 – 3227 6 – 2 Zapisnik
MOSTANJE 1949 – ULJANIK 3458 – 3272 6 – 2 Zapisnik
VELEBIT  II – GORANIN I 3283 – 3389 3 – 5 Zapisnik
OBRTNIK Og. – DUBOVAC 3407 – 3400 5 – 3 Zapisnik
KUPA – KARLOBAG 3494 – 3218 8 – 0 Zapisnik

2. HKLJ Ž  12. KOLO  TABLICA

ŠUBIĆEVAC – ŽKK ZAPREŠIĆ 3057 – 2835 7 – 1 Zapisnik
ŽKK PLITVICE – ŽKK SIDRA 3195 – 2993 6 – 2  Zapisnik
ENDI TRKSTILAC – ŽKK KUPA 3104 – 2936 8 – 0 Zapisnik
DONAT – KARLOVAC 3139 – 3149 3 – 5 Zapisnik
ŽKK GACKA – ŽKK GORANIN 3028 – 3110 2 – 6 Zapisnik

3.HKLZ  KA/LIKA 14. KOLO  TABLICA

MANTINELA II – ŽELJEZNIČAR BRANITELJ 3115 – 2905 6 – 2 Zapisnik
GACKA – EUPHORIA 3298 – 3082 6 – 2 Zapisnik
POŠTAR Og. MANTINELA I 3359 – 3258 6 – 2 Zapisnik
VISOČICA – KORANA II 3231 – 3217 5 – 3 Zapisnik
KUPA II – VATROGASAC 3143 – 3443 2 – 6 Zapisnik
KORANA III – STARA HIŽA 2940 – 3175 0 – 8 Zapisnik

 3.  HKLZ  RI  8. KOLO  TABLICA

JADRANKA TURIZAM – RIČINA 3124 – 3029 6 – 2 Zapisnik
TELEKOM – ZLOBIN 3083 – 3137 3 – 5 Zapisnik
ELEKTROPRIMORJE – HRVATSKI BRANITELJ 2996 – 2960 5 – 3 Zapisnik
GROBNIČAN RB – PULA 3093 – 2974 5 – 3 Zapisnik

3. HKLZ GK 12. KOLO  TABLICA

RAVNOGORAC – POLICAJAC Vr. 3233 – 3228 6 – 2 Zapisnik
GORANIN II – MLADOST 2948 – 2908 6 – 2 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR Mo. – KAMAČNIK 2992 – 3062 2,2 – 5,5 Zapisnik
Opširnije