KUGLAČKA DOGAĐANJA OVOG VIKENDA

1. HKLJ  10. KOLO  TABLICA

POLČNIK – PLITVICE 3391 – 3338 7 – 1 Zapisnik
KORANA – KUPA 3372 – 3205 7 – 1 Zapisnik
MKK RIJEKA – MKK MLAKA 3300 – 3297 6 – 2 Zapisnik
GORANKA – BOJOVNOK TRILJ 3555 – 3388 7 – 1 Zapisnik

2. HKLZ  14. KOLO  TABLICA

ULJANIK – ISTRA 3149 – 3216 2 – 6 Zapisnik
ŽELJEZNIČAR KA – VATROGASAC 3347 – 3178 8 – 0 Zapisnik
VELEBIT II – OBRTNIK OG 3449 – 3334 6,5 – 1,5 Zapisnik
GORANIN – MOSTANJE 1949 3135 – 3323 1 – 7 Zapisnik
SKRAD – RIČINA 3277 – 3013 7 – 1 Zapisnik
RAKOVICA – KARLOBAG 3237 -3215 4 – 4 Zapisnik

2. HKLJ – Ž 12. KOLO  TABLICA

ŽKK OGULIN – ŽKK GACKA 3061 – 2940 6,5 – 1,5 Zapisnik
DONAT – ŽKK PLITVICE 3142 – 3203 3 – 5 Zapisnik
ŽKK GORANIN – ŠUBIĆEVAC 3053 – 2960 5 – 3 Zapisnik
ŽKK ZAPREŠIĆ – ŽKK SIDRA 3247 – 3171 6 – 2 Zapisnik
ŽKK KUPA – KARLOVAC 3240 – 3198 5 – 3 Zapisnik

3. HKL Z 12. KOLO  TABLICA

KLEK – KAMAČNIK 3229 – 3111 6 – 2 Zapisnik
POLICAJAC VR. – KORANA II 3180 – 3195 3 – 5 Zapisnik
DUBOVAC – VISOČICA 3226 – 3252 2 – 6 Zapisnik
GACKA – RAVNOGORAC 3360 – 3190 7 – 1 Zapisnik
POŠTAR OG – POLICAJAC OG 3317 – 3248 5 – 3 Zapisnik

4. HKLZ – KA 8. KOLO  TABLICA

MANTINELA II – VATROGASAC II 3044 – 2978 6 – 2 Zapisnik
KORANA III – MANTINELA I 3125 – 3045 7 – 1 Zapisnik
EUPHORIA – STARA HIŽA 3125 – 3102 6 – 2 Zapisnik

4. HKLZ – RI 8. KOLO  TABLICA

PULA – HRVATSKI BRANITELJ 3207 – 3119 7 – 1 Zapisnik
ELEKTROPRIMORJE – ZLOBIN 2977 – 3119 7 – 1 Zapisnik
GROBNIČAN RB – JADRANKA TURIZAM 3139 – 3009 7 – 1 Zapisnik
GOMIRJE – MLADOST 3155 – 2960 6 – 2 Zapisnik

 

Opširnije

KUGLAČICE I KUGLAČI NASTAVLJAJU S PRVENSTVOM

HEP Hrvatska kuglačka super liga za muškarce 11.Kolo

HEP Hrvatska kuglačka super liga za žene11. Kolo

2. HKLZ  13. KOLO  TABLICA

RIČINA – ULJANIK 3256 – 3197 6 – 2 Zapisnik
ISTRA – ŽELJEZNIČAR KA 3285 – 3147 7 – 1 Zapisnik
VATROGASAC – RAKOVICA 3266 – 3313 4 – 4 Zapisnik
MOSTANJE 1949 – VELEBIT II 3492 – 3297 5 – 3 Zapisnik
OBRTNIK OG – SKRAD 3264 – 3212 6 – 2 Zapisnik
KARLOBAG GORANIN 3355 – 3323 6 – 2 Zapisnik

2. HKL J 11. KOLO  TABLICA

ŠUBIĆEVAC – ŽKK KUPA 3088 – 3098 2 – 6 Zapisnik
ŽKK GACKA – ŽKK ZAPREŠIĆ 3029 – 3184 2 – 6 Zapisnik
ŽKK PLITVICE – ŽKK OGULIN 3278 – 3143 7 – 1 Zapisnik
KARLOVAC – DONAT 3142 – 3039 7 – 1 Zapisnik
ŽKK SIDRA – ŽKK GORANIN 3086 – 2788 8 – 0 Zapisnik

3. HKL Z 11. KOLO  TABLICA

RAVNOGORAC – KLEK 3228 – 3312 2 – 6 Zapisnik
KAMAČNIK – POŠTAR OG 3206 – 3310 1 – 7 Zapisnik
POLICAJAC OG – POLICAJAC VR 3188 – 3193 5 – 3 Zapisnik
VISOČICA – GACKA 3275 – 3076 7 – 1 Zapisnik
KORANA II – DUBOVAC 3251 – 3137 7 – 1 Zapisnik
Opširnije